اين وبسايت جهت داشتن زندگي سالم خانوادگي طراحي شده است.

چگونه با مرد مورد علاقه خود ازدواج کنیم؟

قبل از هر چیز به خودتان فکر کنید که قرار است با فردی یک عمر زندگی کنید. در صورتی که وی عشق واقعی شما است در صورتی که دارای ثبات اخلاقی می باشد و لیاقت عشق شما را دارد از تکنیک های زیر برای داشتن وی استفاده کنید. این تکنیک ها دکمه های عاطفی وی را می فشارد.    

 1- تماس تلفني كم

سعي کنيد زياد دنبال او نرفته و مدام  تلفن نکنيد. حد مشخصي براي اين مسئله وجود ندارد، اما دقت کنيد هميشه کمتر از مقداري که او  به شما زنگ مي زنند به او زنگ بزنيد. تلفن هايش را بلافاصله جواب ندهيد. كوتاه صحبت كنيد. بد نيست گاهي اوقات كار مهم داشته باشيد و تلفن او را جواب ندهيد! دقت كنيد اكثر مواقع شما قطع كننده تلفن باشيد.

 

 

2-  هميشه با قصد و منظور با او تماس بگيريد

فقط براي حرف زدن با وي تماس نگيريد. سعي كنيد كاري پر اهميت داشته باشيد تماس هايتان را کوتاه کنيد.(منظور از تماس ايميل، پيامك، تلفن مي باشد )

  

3-   همنشيني با  خوبان

دوستان  و همنشينان خوب هميشه شما را پيش مرد مورد علاقه  سربلند خواهد کرد و باعث مي شود که از نظر او  فرد ارزشمندي جلوه کنيد. مرد مورد علاقه شما دوست دارد با کسي ازدواج كند  که با افراد خوب رفت و آمد دارد.

 

4-   سهل الوصول نباشيد

نكته مهم: اگر به راحتي در دسترس مرد مورد علاقه خود باشيد مطمئن باشيد وي هيچ تلاشي براي بدست آوردن شما نمي كند. هيچ كس براي بدست آوردن آنچه كه دارد تلاش نمي كند. مردان عاشق تلاش  براي بدست آوردن دل زنان هستند. او را از وجود همیشگی خود مطمئن نکنید.

 

5-  خوش تيپ و خوش لباس و جذاب  باشيد و ورزش کنید

هيچ كس  دوست ندارد  با آدم هاي بدتيپ و ژوليده رفت و آمد کند. سعي کنيد هميشه مرتب و خوش پوش باشيد چر كه  اكثرا از روي قيافه و ظاهر در مورد افراد نظر مي دهند.  ورزش كنيد غذاهاي سالم بخوريد تا خوش اندام هم باشيد. خیلی به ظاهر خود اهمیت بدهید.  

 

6- مطلع و آگاه باشيد و در يك كار هنري خاص تخصص پيدا كنيد

او دوست دارد با کسي ازدواج كند که بتواند از او بياموزد. اما هول نشويد، اطلاعاتتان را زماني در اختيار او بگذاريد که از شما سوال کند يا مجال صحبت فراهم شود. دانستن يك هنر براي هر زن بسيار وي را جذاب مي كند.

 

7- کاری کنید احساس خوبی در مورد خود داشته باشد:

 بيشتر حكم شنونده را داشته باشيد،  بيشتر بشنويد لبخند بر لب داشته باشيد و شاد باشيد. از شوخي او بخنديد. ولي متانت خود را حفظ كنيد. در هنگام صحبت وي را تاييد كنيد. اما اگر طبع شوخ داريد، کمي از آن را به او نشان دهيد. بیشتر سعی کنید حتی از جوکهای بی مزه او بخندید تا احساس خوبی در مورد خود داشته باشد. گاهي هم از او تعريف كنيد. 

 

8-  افسرده نباشيد، غر نزنيد و از روزگار و كار و غيره شاكي نباشيد.

اگر حالتان خوب نيست، بهتر است که در خانه بمانيد. چون او دوست دارد که وقتي با شما بيرون مي رود به او خوش بگذرد. کسي دوست ندارد در آن زمان شما را مشاوره روانپزشکي کند. بله، اگر مشكلي داريد مي توانيد به يکي از دوستان نزديکتان مشکلتان را در ميان بگذاريد، اما وقتي اوهستيد سعي کنيد که مشکل را فراموش کنيد.

 

9-  اسرارآميز باشيد

اگر همه ي جزئيات زندگيتان را به او بگوييد، ممکن است زياد جذب شما نشود. هميشه چيزي را ناگفته نگاه داريد، افراد هميشه علاقه مند به دانستن آن موضوع باقي مي مانند. ناگفته نگه داريد اما دروغ نگوييد. مسائل مربوط به خودتان که دانستن آنها برای یک زندگی مشترک ضروری و حیاتی است جزء جزئیات زندگی به حساب نمی آیند پس این مسائل را مخفی نکنید.

البته درمورد عشق های قبلی خود حتی اگر خودش بخواهد با او حرف نزنید.

 

 10-ضعف و ناتواني هايتان را به او نگوييد و از خود ايراد نگيريد

هر کسي ضعف و ناتواني دارد، اما لازم نيست که اين ايراد خود  را به اطلاع او برسانيد. اگر اين کار را بکنيد، آن ضعفتان را باعث شوخي و خنده ي وي مي کنيد ايراد گرفتن از خود از اعتماد به نفس و جذابيت شما مي كاهد.

 

11-گاهي اوقات فقط چند دقيقه دير بر سر قرار بياييد

زود رسيدن سر قرار دو اشکال دارد. يکي اينکه وقتي شما وارد مي شويد ديگران متوجه شما نخواهند شد. و ديگري اينکه او تصور خواهد کرد که شما جاي ديگري نداشته ايد که برويد و فقط منتظر آمدن به آنجا بوده ايد. اما دقت کنيد که خيلي دير هم نرسيد. در سر قرار دلبر باشید. زنانه باشید .چه در طرز صحبت کردن، راه رفتن، نشستن.  این قرار با یک زن نیست بلکه با جنس مخالف است.  

 

12-به حرفهايتان عمل کنيد

عمل کردن به حرف ها و قول هايتان به ديگران ثابت مي کند که فرد قابل اعتمادي هستيد و مي توان رويتان حساب کرد. اما عمل نکردن به حرفهايتان، نه تنها شهرتتان را لکه دار مي کند بلکه باعث مي شود او را هم از دست بدهيد. 

 

13-آخرين نفري نباشيد که مجلس يا او را ترک مي کند

اگر شما آخرين نفري باشيد که جمع را ترک کند، نشان مي دهد که شما مزاحم بوده ايد.

 

14-علايق تفريحي يا كاري مشترك پيدا كنيد.

داشتن يك تفريح یا کار مشترك به توافق بيشتر و دلبستگي و پايداري رابطه كمك مي كند چه خوب است شما در آيتم مشترك از او كمتر نباشيد. اما با وي مسابقه ندهيد. در صورتی که دو نفر از ابتدای آشنایی هدف نهایی خود را مشخص و برای آن تلاش کنند رابطه محکم می ماند.

براي برقراري تعادل بين كار و تفريح نيز برنامه ريزي کنيد تا شاد بمانيد.

 

15-تحت هيچ شرايطي خونسرديتان را از دست ندهيد:

کسي دوست ندارد که با کسي باشد که سريعاً عصباني شده و کنترل خود را از دست مي دهد. اتفاقات بد ممکن است بيفتد و شما هم بايد واکنش نشان دهيد. اما لازم نيست که کنترل اعصابتان را از دست بدهيد. هميشه خونسردي خود را حفظ کنيد.

 

16- به ديگران كمك كنيد:

می توانید عضو یک گروه خیریه جهت کمک های مختلف انسانی و ... شوید. با اين كار او به اين نكته پي مي برد كه شما انسان خير خواهي هستيد.در عین حال كمك به ديگران باعث احساس رضايت در شما و شادي خواهد شد.  

 17-قبل از دريافت كادو به او كادو ندهيد

اولين كادو را شما بايد دريافت كنيد براي جبران كادو به همان اندازه جبران كنيد.

 

18- در هنگام وقوع مشكل همدردي كنيد

به هنگام همدردي و دلداري دادن در مشكلات عاقلانه صحبت كنيد. از دادن راه حل مستقيم خودداري كنيد. به او بگویید که خود او توانایی حل مشکلش را داراست. عاطفه و محبت داشته باشید به او و خانواده اش احترام کنید اما خدمتکار کمر بسته وی نباشید.

 

19- هرگز شما درخواست كننده ازدواج نباشيد

هرگز شما درخواست كننده ازدواج نباشيد و  با وجود وابستگي استقلال خود را حفظ كنيد.

 

20- خود را دوست بداريد و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

اگر مي خواهيد ديگران شما را دوست بدارند اول خودتان را دوست بداريد و به براي خودتان احترام قائل باشيد. مودب باشيد و  اجازه بي احترامي  به خودتان را به كسي ندهيد. حس اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. اگر از رفتار بد وی ناراحت شدید به او به آرامی با استفاده از روشهای صحیح انتقاد، بگویید یا ناراحتی خود به طرز صحیح نشان دهید.  

 


رعايت همه ي اين نکات باعث مي شود که به عنوان فردي ائده ال  شناخته شويد. اما لازم نيست که براي اين کار خيلي تلاش کنيد. بگذاريد همه چيز عادي پيش برود. در ضمن بعد از چند ماه او بايد شما را به خانواده خود معرفی کند.  اینکار یکی از اصلی ترین پایه های متعهد شدن است. مردی که شما را وارد خانواده اش نکند مطمئن باشید که قصد ازدواج با شما را ندارد. او باید شما را کنار خانواده اش ببیند تا بتواند به شما به چشم همسر نگاه کند. هدف ایجاد احساس خاص در مرد است با استفاده از موارد بالا این حس را در مرد مورد علاقه خود ایجاد کنید. با ایجاد این حس خاص شما می توانید او را بدست آورید و برای همشه داشته باشید. 

برای گرفتن نتیجه بهتر کتاب "از آن تیپ دخترها نباشید"  ترجمه ساری زاده را مطالعه کنید.